Agile by Example 2014

Jako lokalna grupa społeczności Agile wspieramy konferencję AgileByExample 2014, która się odbędzie w dniach 29-31 października w Warszawie. Wśród prelegentów m.in. Mary Poppendieck, Bob Marshall, David Hussman. Warto!

Dla członków Agile3M została przewidziana zniżka 15% na bilety. Kod promocyjny: AG_3M_14

Poniżej zaproszenie od organizatorów.

Jak co roku przygotowujemy dla Was w Warszawie konferencję AgileByExample. W tym roku będzie to już czwarta edycja (nie licząc wiosennych ABE Lightów). Zapraszamy 29-31 października.

Rejestracja już ruszyła, Early Birdy już się rozeszły – warto się spieszyć. W zeszłym roku do końca dostawaliśmy rozpaczliwe mejle z prośbami o dorzucenie chociaż kilku dodatkowych biletów.

Mamy już umówionych światowej klasy keynote speakerów. Mary Poppendieck, Boba Marshalla czy Davida Hussmana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Bilety na dwa dni prezentacji kosztuje teraz 900 PLN + VAT. Za dodatkowe 250 + VAT dorzucamy Lean Agile Dojo – dzień warsztatowy, który okazał się hitem zeszłorocznej edycji.

Przed konferencją odbędą się również dodatkowe szkolenia organizowane przez keynote’ów. Szczegóły będą dostępne wkrótce na stronie konferencji. Jak zwykle zaprzyjaźnionym społecznościom takim jak Agile3M dajemy 15% zniżki. Wystarczy użyć kodu: AG_3M_14

Ceny rosną o 100 PLN co każde sprzedane 50 biletów, więc warto nie zwlekać z rejestracją. Pierwsza pula 50 biletów jest już w dużej części sprzedana.

Zapraszamy do uczestnictwa również w charakterze speakerów czy trenerów. Jeśli macie jakąś opowieść „by example”, którą chcecie się podzielić, albo warsztat, który chcecie poprowadzić w ramach Lean Agile Dojo – „Call for speakers & trainers” będzie otwarte do 31 sierpnia.

Wkrótce więcej informacji.

Ukłony
Mateusz Srebrny
AgileByExample 2014

PS. gdyby ktoś chciał wyraźniej zwizualizować sobie algorytm wyliczania ceny biletów, żeby dokładniej wiedzieć jak bardzo należy się spieszyć:

int currentPrice() {
return addVat(min(900 + (soldTicketsCount() / 50)*100, 1300));
}