AgileByExample 2017

Jako lokalna grupa społeczności Agile po raz kolejny wspieramy konferencję AgileByExample 2017, która się odbędzie w dniach 9-11 października w Warszawie.

Dla osób rejestrujących się z kodem rabatowym Agile3M została przewidziana zniżka 15%.

Poniżej zaproszenie od organizatorów.

Witajcie,

Z ogromną radością spieszę donieść, że przygotowania do tegorocznego AgileByExample idą pełną parą. Dla tych, którzy nie wiedzą – AgileByExample to coroczna konferencja odbywająca się w Warszawie, która w 2014 roku była 10tą najlepszą agilową konferencją na świecie.

A więc do rzeczy – przede wszystkim daty – zapraszamy 9–11 października 2017. Wzorem poprzednich lat pierwszy dzień to Lean Agile Dojo – kilkanaście pół-dniowych warsztatów na networkingową rozgrzewkę. Wtorek i środa to regularna konferencja ze talkami, przerwami kawowymi i całą masą różnych atrakcji :)

Trochę głupio to pisać co roku, ale w tym roku naprawdę mamy rewelacyjnych keynotów :) Zaczniemy na dniach ogłaszać nazwiska.

Zaczynamy szukać też innych speakerów i trenerów – otworzyliśmy już call for speakers & trainers. Szukamy chętnych do poprowadzenia 15-minutowych prezentacji oraz 3,5-godzinnych warsztatów. Call for speakers & trainers zamkniemy 30 czerwca. Zgłoszenia będzie oceniać nasza wspaniała rada programowa w składzie: Andy Brandt, Ewa Gowin, Iza Goździeniak, Jacek Wieczorek, Jakub Szczepanik, Krystian Kaczor, Łukasz Szóstek, Mateusz Srebrny, Paweł Nowak, Paweł Rzymkiewicz, Radek Lont, Tomasz Wykowski, Wòjcech Makùrôt.

 

Zapraszam serdecznie
Mateusz Srebrny
#abe17 team